Сабақ кестесі

Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Толағай» ЖСШМ» КММ-нің                                                                                                                                                           ақпан айына 2020 оқу жылына арналған оқу-жаттығу сабақтарының кестесі
Жаттықтырушы-оқытушының аты-жөні, жүктемесі Спорт түрі ж/е тобының жүктемесі Өткізу уақыты Өткізу орны
дүйсенбі сейсенбі сәрсенбі бейсенбі жұма сенбі жексенбі
1 Камешева А.К.  (12сағат) Шорт-трек                    СЖ-2ж. (26) 07.30-09.00 07.30-09.00 07.30-09.00 07.30-09.00 07.30-09.00 07.30-09.00 «Сарыарқа» велотрегі, «Алау» мұз айдыны
2 Корнилова Г.В.                      (36 сағат) Спортттық бағдарлау                            ЖСШ (36) 07.00-08.30 09.00-12.00 07.00-08.30 09.00-12.00 07.00-08.30 09.00-12.00 07.00-08.30 09.00-12.00 07.00-08.30 09.00-12.00 08.30-10.00 10.30-13.30 Астана паркі, Пирамида паркі, Арай паркі, Жерұйық паркі
3 Костин В.В.     (36сағат) Конькимен жүгіру спорты ЖСШ (36) 07.30-10.00 17.00-19.00 07.30-10.00 17.00-19.00 07.30-10.00 17.00-19.00 07.30-10.00 17.00-19.00 07.30-10.00 17.00-19.00 07.30-10.00 17.00-19.00 «Алау» мұз айдыны
4 Какенов А.И.                              (24 сағат) Самбо                                        ЖСШ (36)  18.00-21.00  18.00-21.00   18.00-21.00   18.00-21.00  18.00-21.00  18.00-21.00 «Алатау» СК Гренада А/К
5 Жусупов Ж.С. (24сағат) Жауынг. самбо                                                                               СЖТ-2ж.ж.о (28) 19.00-22.00 19.00-22.00 10.30-12.00   19.00-22.00 19.00-22.00 19.00-22.00 10.30-12.00 Алатау СК Гренада А/К
6 Асаинов М.М.                         (36 сағат) Қол күрестіру ЖСШ (36) 8.00-9.30                                                              19.00-22.00 8.00-9.30                                                                                         19.00-22.00 8.00-9.30                                                                               19.00-22.00 8.00-9.30                                                                                 19.00-22.00 8.00-9.30                                                                                19.00-22.00 8.00-9.30                                                             19.00-22.00 ҚҰАУ залы
7 Абдахин С.Н. (36сағат) Гір көтеру спорты                                      ЖСШ (36) 8.00-9.30                                                 18.30-21.30 8.00-9.30                                                       18.30-21.30 8.00-9.30                                                  18.30-21.30 8.00-9.30                                                  18.30-21.30 8.00-9.30                                        18.30-21.30 8.00-9.30                                                        17.30-20.30 Алатау СК
8 Руденко Е.В.  (36сағат) Сомдалу                                         ЖСШ (36) 8.00-9.30                                                           19.00-22.00 8.00-9.30                                                                  19.00-22.00 8.00-9.30                                                             19.00-22.00 8.00-9.30                                                             19.00-22.00 8.00-9.30                                                            19.00-22.00 8.00-9.30                                                                     19.00-22.00 Аулалық клубы Б.Момышұлы №9үй
9 Кулекешев Г.И (24сағат) Қазак куресі                                                      СЖ-2ж(26) 19.00-22.00 19.00-22.00 19.00-22.00 19.00-22.00 19.00-22.00 19.00-22.00 С/К Алатау
10 Естек Е.Ж.                                   (24сағат) Қазак күресі                                                   ЖСШ (36)  19.00-22.00  19.00-22.00  19.00-22.00  19.00-22.00  19.00-22.00 19.00-22.00 С/К Алатау
11 Вавилин М.И (12сағат) Шинкиокушинкай кан каратэ                                                                  ЖСШ (36) 11.00-12.30 11.00-12.30 11.00-12.30 11.00-12.30 11.00-12.30 11.00-12.30 Карате ор-ы Инфинити
12 Белов В.В.                                (24сағат) 19.00-22.00 19.00-22.00 19.00-22.00 19.00-22.00 19.00-22.00 19.00-22.00 Кабанбай б.42
13 Гриднева М. (24сағат) Шинкиокушинкай кан каратэ                                                         ЖСШ (24) Д/Ш            19.00-22.00 9.00-10.30                                          15.00-16.30 Д/Ш            19.00-22.00 9.00-10.30                                          15.00-16.30 Д/Ш            19.00-22.00 9.00-12.00  Дворец шк  Каратэ ор-ы,
14 Абжанов Д.Д. (36сағат) Киокушинкай кан каратэ                                        ЖСШ (36) 07.00-08.30 18.00-21.00 08.30-10.00 16.00-19.30 07.00-08.30 18.00-21.00 08.30-10.00 16.00-19.30 07.00-08.30 18.00-21.00 08.30-10.00 15.00-18.00                                          С/К Аспан Академик Р.Сулейменова15а, с/ш Нұрал
15 Конарбаев Н.С.                          (12 сағат) Тоғызқұмалақ                                                              СЖ-2ж.ж (28) 14.30-17.30 14.30-17.30 14.30-17.30 Оқушылар сарайы.
16 Шотаев М.Е                   (12 сағат)( 15.00-17.30 15.00-18.00 15.00-18.00 Оқушылар сарайы.
17 Вакансия    (12сағат) Панкратион СЖ-1ж (24сағат) 8.00-9.30 8.00-9.30 8.00-9.30 8.00-9.30 8.00-9.30 8.00-9.30 Е565 ғимарат 3
18 Аубакиров Н.Р (12сағат) Муай-Тай           СЖТ-1ж.о (24) 19.00-22.30 19.00-22.30 19.00-22.30 19.00-22.30 19.00-22.30 19.00-22.30 Жирентаева 16. №22 мектеп-гимназия
19 Кабдуов Д.Г.           (36 сағат) Муай-Тай                ЖСШ (36)  11.00-13.15 19.30-22.15  11.00-13.15 19.30-22.15  11.00-13.15 19.30-22.15  11.00-13.15 19.30-22.15  11.00-13.15 19.30-22.15  11.00-13.15 19.30-22.15 Е565 ғимарат 3, Астана арена
20 Сатбаев Е.К.                                                                                               (36 сағат) Белбеу күрес ЖСШ (36) 08.00-09.30                                                      18.30-21.30 08.00-09.30                                           17.00-20.00 08.00-09.30                                                         17.00-20.00 08.00-09.30                                                            17.00-20.00 08.00-09.30                                                                          18.30-21.30 08.00-09.30                                                                          17.00-20.00 ҚҰАУ залы
21 Калиев С.О.                                                (12сағат) Белбеу күресі                                                                    СЖТ-2ж.о (26)   18.30-21.30 18.30-21.30 18.30-21.30 ҚҰАУ залы
22 Рысмагамбетов Н.С. (24сағат) Кикбоксинг                                                            СЖ-2ж(28) 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 «Қорғалжын» СК Тайбурыл 7/2с/к Алатау
23 ФахрутдиновТ.Г. (24сағат) Кикбоксинг                                                                             СЖ-2ж.ж. (28) 18.00-21.00 18.00-21.00   18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 ЕҰУ СК Дукенұлы 23 Алатау СК
24 Омаров М.С.                         (12 сағат) Дзюдо                                                                       СЖ-2 (26) 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 С/К Алатау
25 Баймаханбетов М.Қ   (12сағат) Дзюдо                                                            СЖ (24) 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 Е565 ғимарат 3
26 Калиева А.С                                 (24 сағат) Дзюдо                                                                               СЖ-2 (26) 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 Е565 ғимарат 3
27 Апаков С. (12сағат) Дзюдо                                                                               ЖСШ (36) 09.00-10.30 09.00-10.30 09.00-10.30 09.00-10.30 09.00-10.30 09.00-10.30 С/К Алатау Е565 ғимарат 3
28 Аширов А.С.      (24 сағат) 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 Е565 ғимарат 3
29 Токбаев Д.Ш (24сағат) Грек-рим күресі                                                             СЖ(24) 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 Конституция 3, Жас-Батыр
30 Токбаев Д.Ш (12сағат) Грек-рим күресі                                                             ЖСШ(36) 08.00-09.30 08.00-09.30 08.00-09.30 08.00-09.30 08.00-09.30 08.00-09.30 Конституция 3, Жас-Батыр
31 Рахметов М.В (12сағат) 18.00-19.30 18.00-19.30 18.00-19.30 18.00-19.30 18.00-19.30 18.00-19.30 Конституция  3, Жас-Батыр
32 Альмурзиев Н.Ш (24сағат) Еркін күресі                                              ЖСШ(36) 16.00-19.00  16.00-19.00  16.00-19.00  16.00-19.00  16.00-19.00 16.00-19.00 Бокс орталығы
33 Абдрашев А.А.  (24сағат) Еркін күресі                                                        ЖСШ (36) 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 Бокс орталығы
34 Омуржанов А.К.       (24 сағат) Еркін күресі                                                  СЖ-1ж.(24) 07.00-08.30 18.00-21.00 07.00-08.30 07.00-08.30 18.00-21.00 07.00-08.30 07.00-08.30 18.00-21.00  Қалпына келтіру Бокс орталығы
35 Аманқосов Н.Ж (24сағат) Әйелдер Күресі                                                     ЖСШ (36) 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 Бокс орталығы
36 Колыванов А.В.     (24 сағат) Әйелдер Күресі                                                  ЖСШ (36)   17.00-20.00  17.00-20.00  17.00-20.00 17.00-20.00  17.00-20.00  17.00-20.00
37 Кочетков М.А                       (24 сағат) Велоспорт                                             ЖСШ (32)  15.00-18.00  15.00-18.00  15.00-18.00  15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00 18 школа    Бөгенбай,17
38 Ержанов С.К. (24сағат) Джиу-джитсу                                                 ЖСШ(36)  19.00-22.00 19.00-22.00  19.00-22.00 19.00-22.00   19.00-22.00 19.00-22.00 «Қазақстан» СК
39 Рузахунов А.Т. (24сағат) Джиу-джитсу                                                               СЖ-2ж.(26) 13.00-14.30 20.00-21.30 13.00-14.30 20.00-21.30 13.00-14.30 20.00-21.30 13.00-14.30 20.00-21.30 13.00-14.30 20.00-21.30 13.00-14.30 20.00-21.30 Кабанбай б.43
40 Герасименко Т.В                                        (28 сағат) Үстел теннисі                                                            ЖСШ (32) 9.00-10.30               20.00-22.00 9.00-10.30               20.00-22.00 9.00-10.30               20.00-22.00 9.00-10.30               20.00-22.00 9.00-10.30               20.00-22.00 9.00-10.30               20.00-22.00  №8/ЕНУ, 7 канал, Назарбаев универ,
41 Кудрявцев А.А.                              (24 сағат) Жүзу                                                                      ЖСШ(32) 07.30-9.00                                                   15.00-16.30 07.30-9.00                                                   15.00-16.30 07.30-9.00                                                   15.00-16.30 07.30-9.00                                                   15.00-16.30 07.30-9.00                                                   15.00-16.30  07.30-10.30 Барыс л/ц Назарбаев универ.
42 Красников А.И                                       (24 сағат) Академиялық есу                      ЖСШ (32)  17.00-20.00  17.00-20.00 17.00-20.00  17.00-20.00 17.00-20.00 09.00-12.00 С/К Толқын
43 Калиакпаров А.К.                                                 (36 сағат) Байдарка және каноэда есу                                                   ЖСШ(36) 08.00-11.00  17.00-20.00 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 17.00-20.00 08.00-11.00 17.00-20.00 С/К Толқын
44 Алдабеков А.Б                    (12 сағат) Таеквондо                                                            ЖСШ(32)  17.00-18.30  17.00-18.30  17.00-18.30  17.00-18.30  17.00-18.30  17.00-18.30 С/К Жас батыр
45 Жанбиров Н.Н                    (36 сағат) Таеквондо                                                                   ЖСШ(36) 09.00-11.15 16.00-18.15 09.00-11.15 16.00-18.15 09.00-11.15 16.00-18.15 09.00-11.15 16.00-18.15 09.00-11.15 16.00-18.15 09.00-11.15 16.00-18.25 Университет, Н.Назарбаева
46 Красникова С.Д                           (24 сағат) Көркем гимнастика                                                                             ЖСШ(36) 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 09.00-12.00 09.00-12.00 С/К Думан
47 Кудина А.А                                 (12 сағат) 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30
48 Масабаев Б.К                           (12 сағат) Әйелдер боксы                                                                     ЖСШ (36) 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 Бокс орталығы
49 Маржикпаев Б.Б.                       (12 сағат) 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00
50 Манашев К.М                                     (12 сағат) 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00
51 Масабаев  Б.К                             (24 сағат) Бокс                                                       ЖСШ(24) 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 С/К Жас Батыр
52 Манашев Ж.М     (12 сағат) Бокс                                                                  ЖСШ(36)  08.00-09.30  08.00-09.30  08.00-09.30  08.00-09.30  08.00-09.30  08.00-09.30 Бокс орталығы
53 Турчак С.И                                 (12 сағат)  17.00-18.30  17.00-18.30  17.00-18.30  17.00-18.30  17.00-18.30  17.00-18.30
54 Сулейменов Б.А                   (24 сағат) Бокс                                                                  СЖ-2ж.ж (28) 10.00-11.30 18.00-21.00  18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 10.00-11.30 Бокс орталығы
55 Нурмагамбетов А.К                                                  (24 сағат) Бокс                                                               ЖСШ (36) 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 Бокс орталығы
56 Кудасов А.Т.                            (12 сағат) 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00
57 Манашев М.М                        (36 сағат) Бокс                                                                               ЖСШ(36) 10.00-13.00 17.00-18.30 10.00-13.00 17.00-18.30 10.00-13.00 17.00-18.30 10.00-13.00 17.00-18.30 10.00-13.00 17.00-18.30 10.00-13.00 17.00-18.30 Бокс орталығы
58 Игибаев А.М.                         (12 сағат) Бокс                                                                       ЖСШ(32) 08.30-10.00 08.30-10.00 08.30-10.00 08.30-10.00 08.30-10.00 08.30-10.00 С/К Жас батыр
59 Еркебаев А.Б.                       (12 сағат) 17.00-19.30 17.00-19.30 17.00-19.30 17.00-19.30 17.00-19.30 17.00-19.30
60 Қожабеков Б.К   (24 сағат) СЖ-1 (28) 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 Бокс орталығы
61 Дмитренко О.В                        (24 сағат) Қазіргі бессайыс                                                                    ЖСШ (32)   15.30-18.30   15.30-18.30  15.30-18.30 15.30-18.30 15.30-18.30 15.30-18.30 Г.Алматы
62 Егоров С.В                                     (24 сағат) Семсерлесу                                                              СЖ-1  (24) 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 Мусырепова 13,
63 Дукуева М.Д (24сағат) Каратэ-до                              СЖТ-1ж.о(24) 19.30-22.30 19.30-22.30 19.30-22.30 19.30-22.30 19.30-22.30 19.30-22.30 Дворец шк
64 Айсенов А.О                                      (24 сағат) Оқ ату                                                           ЖСШ (32) 16. 00-19.00  16. 00-19.00 16.00-19.00 16. 00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 Л/Д Алау
65 Ли С.Н                                       (36 сағат) Садақ ату                                                                                    ЖСШ (36) 09.00-11.15 16.00-18.45 09.00-11.15 16.00-18.45 09.00-11.15 16.00-18.45 09.00-11.15 16.00-18.45 09.00-11.15 16.00-18.45 09.00-11.00 С/К Алатау
66 Әбілқасым С. Киокушинкай кан каратэ                                        СЖТ (24) 07.00-08.30 18.00-21.00 08.30-10.00 16.00-19.30 07.00-08.30 18.00-21.00 08.30-10.00 16.00-19.30 07.00-08.30 18.00-21.00 08.30-10.00 15.00-18.00                                          С/К Аспан Академик Р.Сулейменова15а, с/ш Нұрал
Басшының ОСЖ бойынша орынбасары Г.Искакова
Back to top button
Жабу
Жабу