Контингент

2020 жылға спортшылар тізімі
 № Т.А.Ә. Спорттық атағы Туған жылы, айы, күні
ҚЫСҚЫ ОЛИМПИАДАЛЫҚ СПОРТ ТҮРЛЕРІ
Конькимен жүгіру спорты В.В. Костин (ЖСШ – 36 сағат)
1 Морозов Дмитрий Владимирович ХДСШ 28.08.1996
2 Гаврилов Демьян Александрович ХДСШ 31.07.1997
3 Галиев Артур Ринатович СШ 14.05.2000
4 Артемьева Маргарита Евгеньевна СШҮ 13.11.2001
       Ауыспалы:
5 Жәрдембекұлы Алтай СШ 04.05.2001
6 Сағатов Бақдаулет Талғатұлы СШ 07.03.2000
Шорт-трек А.К.Камешева (СЖ-2 о.ж. – 26 сағат)
1 Ажгалиев Абзал Абайулы ХДСШ 30.06.1992
2 Жанбусинова Мадина Армановна ХДСШ 24.10.1997
3 Хан Яна Витальевна ХДСШ 06.09.2000
4 Ермек Малика Жамбылқызы ХДСШ 27.08.2003
5 Арсентьев Евгений Витальевич СШ 04.12.1997
6 Жолдас Дінмухаммед Талғатұлы СШ 11.02.2000
ОЛИМПИАДАЛЫҚ СПОРТ ТҮРЛЕРІ
Академиялық есу А.И.Красников (ЖСШ – 32 сағат)
1 Сармантаева Татьяна Вячеславовна ХДСШ 07.03.1989
2 Орачева Юлия Валерьевна СШ 03.12.1985
Байдарка және каноэда есу А.К.Калиакпаров (ЖСШ – 36 сағат)
1 Султанбеков Даулет Айдарханұлы ХДСШ 12.08.1994
2 Акчурин Ануар Айсултанович ХДСШ 27.03.2000
3 Аманкелды Асия Қуатқызы СШ 09.08.2001
       Ауыспалы:
4 Альмагамбетов Ануар Александрович СШ 09.04.2002
5 Айтбай Береке Қуанышбекұлы СШ 23.07.2002
6 Муфтуқұлұлы Нұржан СШ 04.03.2003
Бокс М.М.Манашев (ЖСШ – 36 сағат)
1 Левит Василий Алексеевич ЕССШ 24.02.1988
2 Махметов Азат Қайратұлы СШ 13.05.1991
3 Өтеміс Ермұхан Сұлтанбайұлы СШ 15.05.2001
4 Токтогулов Абдулхамит Абазбекович СШ 22.09.2001
Бокс Ж.М.Манашев (ЖСШ – 36 сағат)
1 Жұмсақбаев Дархан Болатұлы СШ 15.10.1992
2 Сермаханов Нұрболат Аманкелдіұлы СШ 06.09.1997
3 Бегімбаев Самат Берікұлы СШ 19.04.2000
4 Маржикпаев Аят Ерикович СШ 03.06.2000
Бокс А.М.Игибаев, А.Б.Еркебаев (ЖСШ – 36 сағат)
1 Оралбай Айбек Рахатулы ХДСШ 11.06.2000
2 Оралбай Нурбек Рахатулы ХДСШ 11.06.2000
3 Тоғамбай Сағындық Бауыржанұлы ХДСШ 15.02.2001
4 Исахан Нұрсұлтан Исаханұлы ХДСШ 13.02.2000
Бокс А.К.Нурмагамбетов, А.Т.Кудасов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Сулейменов Ильяс Дуйсенович ХДСШ 21.12.1990
2 Жусупов Асхат Арманұлы СШ 16.06.1997
3 Нурсейтов Тимур Бахтиярович СШ 12.06.1995
4 Закир Әділ Бахтиярұлы СШ 19.04.1996
Бокс Б.К.Кожабеков (2ж.ж.о. СЖТ – 28 сағат)
1 Тезек Темірхан Таирұлы СШ 03.10.2002
2 Тоғамбай Қуандық Бауыржанұлы СШҮ 15.05.2002
3 Норматов Абылайхан Нұрмаханұлы СШҮ 10.03.1999
4 Әбдікерім Бекболат Абзалұлы СШҮ 10.03.2001
5 Абдулла Парвиз Шухратұлы СШҮ 05.06.1999
6 Баймолда Теміржан Темертасұлы СШҮ 02.05.2000
Бокс Б.К.Масабаев (2 ж.ж.о. СЖТ – 28 сағат)
1 Туксанбаев Амирхан Карсибай уғли СШ 21.01.2001
2 Ельжанов Айдын Батырханович СШ 03.02.1993
3 Ғалым Шағатай Ғалымұлы СШ 09.04.1998
4 Әміров Торғынбек Ғалымбекұлы СШ 31.05.1999
5 Жолдасбеков Тимур Толеутайұлы СШҮ 24.09.2000
6 Бутинбаев Еламан Саматович СШҮ 19.04.1999
7 Назарбек Еркіндік СШҮ 24.12.1998
8 Әлімбай Ақниет Әлімбайұлы СШҮ 16.07.1999
Бокс Б.А.Сулейменов (2 ж.ж.о. СЖТ – 28 сағат)
1 Маралов Канагат Толеубекович СШ 31.12.1990
2 Нуканов Айдархан Акылбекович СШ 01.02.1995
3 Сәңгіл Қанат Бектасұлы СШ 17.06.1999
4 Ералыұлы Темірлан СШ 13.12.1995
5 Жолаушиев Сабыр Кумисбекулы СШ 20.07.1996
6 Байбусинов Тимур Игорьевич СШҮ 03.08.2000
Әйелдер боксы Б.К.Масабаев, Қ.М.Манашев (ЖСШ – 36 сағат)
1 Кунгейбаева Лаззат Течебаевна ЕССШ 04.12.1987
2 Сұлтанқызы Сәния СШ 05.12.1990
3 Волосенко Римма Николаевна СШ 05.06.1992
4 Абдраимова Алия Маратовна СШ 04.03.1989
5 Мұқышбекова Алтын Серікқызы СШ 23.04.1998
6 Абикеева Аида Нурлановна СШ 11.07.1998
7 Хальзова Валентина Олеговна ЕССШ 16.01.1996
Велоспорт М.А.Кочетков (ЖСШ – 32 сағат)
1 Пронский Вадим Денисович ХДСШ 04.06.1998
2 Курносова Марина Олеговна СШ 24.08.2000
3 Филатов Юрий Сергеевич СШ 06.04.1999
Еркін күрес Н.Ш.Альмурзиев (ЖСШ – 36 сағат)
1 Ерменбет Жасұлан Арыстанбетұлы СШ 20.11.1996
2 Керимов Эли Рашидович СШ 07.04.1994
3 Экажев Рустам Султанович СШ 12.01.1989
       Ауыспалы:
4 Сейтжанов Мейрхан Алибекович СШ 03.06.1990
5 Амалбек Алмаз Әуелбекұлы СШ 04.12.1994
Еркін күрес А.А.Абдрашев (ЖСШ – 36 сағат)
1 Бекжанов Нурлан Бакытович ЕССШ 15.04.1987
2 Нұрғайпұлы Нұрғали СШ 25.06.1993
3 Абдрашев Ералы Сайлауович СШ 23.10.1992
4 Көшкімбай Мейір Есхатұлы СШ 06.02.1997
5 Талбудин Нұрбек Нұридінұлы СШ 04.08.1995
6 Сопей Асан Қойшығұлұлы СШ 11.05.1997
       Ауыспалы:
7 Сулейменов Мейрамбек Серікбайұлы СШ 23.02.2000
Еркін күрес А.К.Омиржанов  (1ж.о. СЖТ – 24 сағат)
1 Амиртаев Қайрат Аманжолулы СШ 04.02.1994
2 Иманәлі Сағи Ерғалиұлы СШҮ 24.02.1999
3 Цуров Хамзат Адамович СШҮ 16.02.2000
4 Абикен Айбар Асқарұлы СШҮ 16.01.1997
5 Шерехан Шапағат Муратұлы СШҮ 07.08.1998
6 Жеңіс Диас Дәуренұлы СШҮ 03.02.1997
7 Жаксылыков Аскар Орынбасарұлы СШҮ 28.12.1992
Грек-рим күресі М.В. Рахметов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Кебиспаев Алмат Кабдрашевич ЕССШ 12.12.1987
2 Кустубаев Азамат Тлеугабылович ХДСШ 14.06.1992
3 Қатымқанов Нығметжан Есенғараұлы СШ 23.07.1997
4 Сайфуллин Ерсайын Калилиллаулы СШ 28.05.1994
Грек-рим күресі Д.Ш.Тоқбаев (2 ж.о. СЖТ – 26 сағат)
1 Мухамадиев Асаухат Ерланулы ХДСШ 29.03.2000
2 Куанышов Айбек Амирханович СШ 09.08.1996
3 Хабибулла Оразбай Рахатұлы СШҮ 23.09.1998
4 Еркинов Алимжан Акимжанович СШҮ 29.02.2000
5 Салимжанов Темирлан Канапияулы СШҮ 05.10.1999
Әйелдер күресі  Н.Ж.Аманкосов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Эшимова Жулдыз Аттакуровна ЕССШ 02.01.1988
2 Анкичева Светлана Александровна ХДСШ 23.08.1996
3 Бакбергенова Мадина Науханнурқызы СШ 06.01.1996
4 Тисина Эмма Викторовна СШ 31.12.1995
Әйелдер күресі А.В.Колыванов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Ахметова Татьяна Витальевна ХДСШ 17.10.1985
2 Исламова Валентина Ивановна СШ 18.03.1992
3 Каюмова Диана Исханқызы СШ 14.03.1999
4 Муса Тоқтар Армақызы СШ 08.03.1996
Дзюдо М.Қ.Баймаханбетов (1 ж.о. СЖТ – 24 сағат)
1 Мұсұрманов Жақсылық Нұрболұлы СШ 21.03.1995
2 Аблаев Бекзат Дәуренұлы СШҮ 18.06.1999
3 Толенов Алибек Жанатулы СШҮ 05.03.2001
4 Сапаргалиев Асылболат Мадиулы СШҮ 13.06.2001
5 Мендеш Ермахан Саянұлы СШҮ 19.11.2000
6 Қабыланбеков Иса СШҮ 24.07.2001
7 Бакиров Изат  Кабдулмухамедович СШҮ 17.02.2000
Дзюдо С.Ж.Апаков, А.С.Аширов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Елубай Нұрбол Нариманұлы СШ 23.01.1996
2 Науатбек Ақмарал Маратқызы СШ 08.01.1999
3 Амангельді Мәди СШ 26.04.1998
4 Хабі Алтынай Бахытжанқызы СШ 17.01.1997
5 Тоқтасынұлы Тілек СШ 10.09.1999
Дзюдо А.С.Калиева (1 ж.о. СЖТ – 24 сағат)
1 Дауылбаев Самат Нұрлыбекұлы СШҮ 21.03.1999
2 Мырзахметов Мадияр Аблайханұлы СШҮ 14.09.2002
3 Тұрғамбай Ғасыр Талғатұлы СШҮ 12.05.2000
4 Жакупбеков Сәт Жантуреұлы СШҮ 07.12.2001
5 Қапсаттар Мұхаммедаслан Русланұлы СШҮ 06.05.2000
6 Тауба Рамазан Таубаұлы СШҮ 17.02.1995
7 Жолдыбаев Бексултан Берикболатулы СШҮ 31.05.2002
Дзюдо М.С.Омаров (1 ж.о. СЖТ – 24 сағат)
1 Амангельды Анель Бактиярқызы СШҮ 20.11.2002
2 Нурмухамед Жансая Ернатқызы СШҮ 01.06.2001
3 Ержан Мадина Ержанқызы СШҮ 13.10.2002
4 Байзулда Мадина Талғатқызы СШҮ 16.07.2001
5 Ержан Мұхаметәли Ержанұлы СШҮ 14.12.1997
6 Миралы Меруерт Азреталықызы СШҮ 06.03.2000
Таеквондо Н.Н.Жанбиров (ЖСШ – 36 сағат)
1 Көпболсынова Меруерт  Бақытжанқызы СШ 29.06.1995
2 Жұматай Гүлдана Саятқызы СШ 01.09.2001
3 Бейсембай Әлішер Булегенұлы СШ 31.12.1996
4 Шайкенов Айтуар Русланович СШ 23.11.1998
5 Уразбаев Нартай Анварбекұлы СШ 16.07.2000
       Ауыспалы:
6 Каиргалиев Али Ерболатович СШ 24.04.2002
7 Жұматай Айбар Саятұлы СШ 17.01.2003
Таеквондо А.Б.Алдабеков (ЖСШ – 32 сағат)
1 Абдирашев Сапарғали Назаралыұлы СШ 23.04.1999
2 Бірімбай Эльдар Ерланұлы СШ 28.12.1999
3 Батыр Айнагүл Темірханқызы СШ 29.06.1999
4 Құлымбет Сағи Маратұлы СШ 25.04.2001
5 Қосмаханбет Ботагөз Мұратқызы СШ 30.01.1999
6 Оспанова Дарина Рашидқызы СШ 17.01.2000
       Ауыспалы:
7 Раимқұл Лаура Исабекқызы СШ 30.11.1998
8 Бахытжан Абілхасан Сапарғалиұлы ХДСШ 15.02.2003
Үстел теннисі Т.В.Герасименко (ЖСШ – 36 сағат)
1 Герасименко Кирилл Геннадьевич ХДСШ 18.12.1996
2 Лаврова Анастасия Евгеньевна СШ 26.07.1995
3 Герасименко Александр Геннадьевич СШ 13.02.1992
4 Пак Данил Вячеславович СШ 19.10.1989
Жүзу А.А.Кудрявцев (ЖСШ – 36 сағат)
1 Мусин Әділбек Рүстемұлы ХДСШ 04.10.1999
2 Таурбаева Диана Тулувовна СШ 20.05.1999
3 Искакова Айгерим Саматқызы СШ 28.01.1999
4 Редько Станислав Владимирович СШ 02.03.2000
Оқ ату А.О.Айсенов (ЖСШ – 32 сағат)
1 Комендра Юлия Алексеевна ХДСШ 03.10.1995
2 Жарова Диана Аскаровна ХДСШ 06.02.2002
3 Литвиненко Иван Михайлович СШ 26.06.1976
       Ауыспалы:
4 Вохмянин Сергей Владимирович ХДСШ 04.10.1982
5 Вохмянин Александр Владимирович СШ 20.12.1985
Садақ ату С.Н.Ли (ЖСШ – 36 сағат)
1 Ли Елена Владимировна ХДСШ 08.10.1991
2 Кривец Любовь Ивановна СШ 26.01.1990
3 Килибаева Алма Алматқызы СШ 16.03.2000
Стенд ату А.С.Воробьев (ЖСШ – 36 сағат)
1 Могилевский Андрей Витальевич ХДСШ 18.06.1989
2 Авагян Айк Геворгович СШ 29.04.1982
3 Качанов Сергей Леонидович СШ 21.09.1970
4 Садакбаева Адель Кайратовна СШ 02.03.2003
       Ауыспалы:
5 Косачев Сергей Борисович СШ 09.09.1971
Қазіргі бессайыс О.В.Дмитриенко (ЖСШ – 32 сағат)
1 Ильяшенко Павел Александрович ХДСШ 23.06.1990
2 Потапенко Елена Владимировна ХДСШ 20.04.1993
3 Мищенко Владислав Олегович ХДСШ 06.03.1994
4 Сухарев Владислав Александрович ХДСШ 06.02.1994
Семсерлесу С.В.Егоров (1 ж.о. СЖТ – 24 сағат)
1 Саттархан Назарбай Базарбайұлы СШ 10.01.1998
2 Какенова Дана Асылбековна СШ 28.02.1999
3 Жакупов Донат Игоревич СШ 16.10.2002
4 Азимханова Адина Нұржанқызы СШҮ 12.08.2005
5 Исабекова Диляра Мейрамовна СШҮ 12.11.2004
Көркем гимнастика А.Кудина, С.Д.Красникова (ЖСШ – 36 сағат)
1 Бакатова Сабина Азаматовна ХДСШ 21.03.2004
2 Шакенова Айдана Нуртасовна СШ 23.05.2000
3 Коваленко Дарья Сергеевна СШҮ 17.10.2003
       Ауыспалы:
4 Искакова Далила Даулетовна СШ 04.12.2003
Каратэ-до М.Д. Дукуева (1 ж.о. СЖТ – 24 сағат)
1 Канапья Максат СШ 12.08.1994
2 Жакупбеков Руслан Ержегитович СШҮ 15.09.1998
3 Алибекова Мерей Армановна СШҮ 05.07.2004
4 Оспанова Айдана Ғабитқызы СШҮ 17.11.2001
5 Ерғали Диархан Серікұлы СШҮ 25.11.2003
Самбо А.И.Какенов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Зекенов Алибек  Жаныбекович ХДСШ 13.08.1989
2 Куатбекова Мархабат Қуатбекқызы СШ 23.09.1992
3 Кунанбаев Ерболат Чабанович СШ 12.04.1986
4 Жамагатов Азамат Рахимбекович СШ 15.01.1989
ОЛИМПИАДАЛЫҚ ЕМЕС СПОРТ ТҮРЛЕРІ
Муай-тай Д.Г. Кабдуов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Сарсембеков Алмаз Олжабаевич ХДСШ 20.02.1996
2 Джумаханов Нуртаза Абдуманабович СШ 30.07.1996
3 Оспан Ерканат Талғатұлы СШ 17.10.1997
4 Магдеев Алексей Юрьевич СШ 23.07.1999
       Ауыспалы:
5 Сыздыков Данияр Советович СШ 07.03.1992
6 Жарекеев Кайратбек Бакытжанович СШ 25.05.1990
7 Добрынин Иван Иванович СШ 21.03.1998
Муай-тай Н.Р.Аубакиров (1ж.о. СЖТ – 24 сағат)
1 Арифханов Бакытжан Бауыржанулы СШ 30.05.1999
2 Сыздыкбаев Азамат Шоканович СШ 29.03.1999
3 Талғатұлы Әмір СШ 30.10.1998
4 Амирбаев Даурен Марленович СШ 10.05.1988
5 Байбосынов Бағдат Каналұлы СШҮ 08.05.2002
6 Талғат Алина Ерболқызы СШҮ 29.11.2001
Панкратион (ЖСШ – 32 сағат)
1 Жүсіп Сәбит Маратұлы ХДСШ 07.12.1993
2 Нуркин Мухамед Каспиулы СШ 03.05.1993
3 Ибрагимов Джамбулат Замбекович ХДСШ 20.03.1998
4 Мейрамов Мухаммед Кабдрахманович СШ 15.12.1993
5 Қасымбай Муратбек Оралбекұлы СШ 11.08.1995
6 Балабеков Рамазан Қалдыбекұлы СШ 24.11.2001
Кикбоксинг  Т.Г.Фахрутдинов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Тлемисов Чингисхан Кентаевич ХДСШ 29.06.1989
2 Қалшора Нұрдаулет Азаматұлы СШ 17.07.1999
3 Оздоев Алихан Эйлаевич СШ 17.08.1993
4 Рахимзанов Салават Тахирулы СШ 14.10.1993
Кикбоксинг Н.С.Рысмаганбетов (1 ж.о. СЖТ – 24 сағат)
1 Шағбан Ерлан Төлеуғазыұлы ХДСШ 01.02.1995
2 Фазылхан Балгабай Фазылханұлы СШ 26.05.1995
3 Куандыков Абылайхан Кайратұлы СШ 27.07.2001
4 Куандыков Батырхан Қайратұлы СШ 30.11.2002
5 Тілеу Айбол СШ 01.12.1997
6 Прокопюк Михаил Павлович СШҮ 01.08.2002
Белбеу күресі Е.К. Сатбаев (ЖСШ – 36 сағат)
1 Кулманбетов Айдос Серікұлы ХДСШ 18.10.1994
2 Осканов Эскархан Ибрагимович ХДСШ 12.11.1991
3 Сатбаев Дидар Ерланович ХДСШ 28.04.1995
4 Дюсембаева Улжан Муратовна ХДСШ 27.03.1998
       Ауыспалы:
5 Сейтенов Жандос Боранбаевич СШ 06.08.1999
Белбеу күресі С.О.Калиев (ЖСШ – 32 сағат)
1 Дюсембаева Ботагоз Муратовна ХДСШ 02.03.1994
2 Муратхан Берикбол ХДСШ 23.11.1995
3 Шаймерден Биржан Ыдырысұлы ХДСШ 17.08.1996
4 Курбанкулов Ауезхан Тулкинович СШ 10.03.1998
5 Бегайдаров Кайрат Рамазанович СШ 02.06.1985
Жауынгерлік самбо Ж.С.Жусупов (2 ж.ж.о. СЖТ – 28 сағат)
1 Жұмағазыұлы Нұртас СШ 18.10.1990
2 Қали Абзал Ерманұлы СШ 10.02.1994
3 Сүлейменов Айбек Серікбайұлы СШ 17.01.1996
4 Ғұмыр Бақытжан СШҮ 02.02.1993
5 Замза Ғалымжан Қадырұлы СШҮ 20.09.1999
6 Абдолұлы Айдос СШҮ 29.03.1994
Джиу-джитсу  А.Г.Рузахунов (1 ж.о. СЖТ – 24 сағат)
1 Дуванова Галина Нуркешевна ХДСШ 14.02.1999
2 Мамилов Ислам Иссаевич ХДСШ 12.01.1997
3 Батырбеков Нуржан Арманович СШҮ 13.03.2002
4 Дулат Әділ Сағындықұлы СШ 12.01.1991
5 Кухарь Игорь Юрьевич СШҮ 05.01.1993
6 Мынбаев Нариман Мейрамулы ХДСШ 14.04.1993
Джиу-джитсу  С.К.Ержанов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Хамзе Баққуар Әнуарұлы ХДСШ 27.02.1995
2 Быстров Марк Васильевич ХДСШ 05.07.1992
3 Раиымбеков Ардак Ердаулетович СШ 22.10.1995
4 Әлжанов Еламан Ерланұлы СШ 23.11.1996
5 Филатов Виктор Анатольевич СШ 21.09.1984
6 Мамышев Медетхан Еділбайұлы СШ 11.08.1993
Киокушинкай кан каратэ Д.Д. Абжанов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Садвокасов Нурлыхан Камзеевич СШ 16.07.1996
2 Жанибек Темірлан Дюсембайұлы ХДСШ 03.02.1999
3 Кәрменов Әлішер Қабдрашидұлы СШ 29.01.1997
4 Сауытова Мәдина Талғатқызы СШ 03.01.2001
5 Болат Айна Қанатқызы СШ 01.12.1999
Киокушинкай кан каратэ С.Әбілқайыр (1 ж.о. СЖТ – 24 сағат)
1 Буршахбаев Жанибек Рустемович СШ 05.10.1998
2 Жолдасов Серик Даулетбаевич СШ 19.09.1990
3 Тұяқов Жандос Қанатұлы СШ 14.06.2000
4 Есенгельдиев Өркен Бекжанұлы СШ 22.03.2001
5 Советов Медет Қайратұлы СШ 17.01.2002
6 Айтбай Жандос Айдосұлы СШ 13.10.1998
Каратэ шинкиокушинкай М.И. Вавилин, В.В.Белов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Белых Иоанна Ивановна ХДСШ 31.03.1996
2 Эюбов Магарам Джамполатович СШ 01.10.1991
3 Қалауов Нүркен Серікұлы СШ 21.06.1998
4 Бочина Лидия Анатольевна СШ 05.12.2000
Каратэ шинкиокушинкай М.С.Гриднева (2 ж.о. СЖТ – 26 сағат)
1 Иванова Валерия Ивановна ХДСШ 02.12.1999
2 Жаксыбаева Ажар Болатовна СШ 12.04.1995
3 Рыбаков Сергей Сергеевич СШ 26.12.2001
4 Эюбов Акиф Джамполатұлы СШ 01.09.2001
5 Сериков Диас Ерболович СШ 25.04.2001
6 Каныбеков Ильгиз Русланұлы СШҮ 28.08.2001
7 Отчик Егор Владимирович СШҮ 19.05.2003
Сомдалу Е.В. Руденко (ЖСШ – 36 сағат)
1 Рыбка Денис Анатольевич ХДСШ 20.05.1985
2 Мирошников Александр Александрович СШ 23.08.1987
3 Сәлмен Азат Талгатулы ХДСШ 08.02.1989
4 Пищаев Роман Алексеевич СШ 30.04.1989
5 Диль Вера Викторовна СШ 12.09.1979
6 Банчуков Юрий Владимирович СШ 30.11.1988
Қол күрестіру М.М. Асаинов (ЖСШ – 36 сағат)
1 Ахмедов Заир Далимбекович ЕССШ 29.08.1989
2 Дзеранов Георгий Климентьевич ЕССШ 06.07.1987
3 Муратов Алижан Муратұлы СШ 07.05.1996
4 Кобесов Александр Александрович ХДСШ 16.04.1978
5 Алин Асылхан Канатулы СШ 22.12.1995
6 Рахманкулов Арман Омурзакович СШ 17.05.1993
       Ауыспалы:
7 Кушьялов Роман Владимирович ХДСШ 15.01.1979
8 Уманский Денис Михайлович ХДСШ 06.03.1981
Гір спорты С.Н. Абдахин (ЖСШ – 36 сағат)
1 Гельмудинов Ринат Миниахматович ХДСШ 22.09.1985
2 Сакипов Саян Маратұлы ХДСШ 20.10.1996
3 Кузнецова Светлана Михайловна ХДСШ 15.10.1988
4 Зупар Акмарал ХДСШ 10.01.2003
5 Ашимов Адильбек Асхатович СШ 30.05.1993
Спорттық бағдарлау Г.В. Корнилова (ЖСШ – 36 сағат)
1 Молдашева Эльмира Мейрамовна ХДСШ 23.11.1989
2 Адамович Дмитрий Олегович ХДСШ 10.11.1994
3 Лукашевич Виталий Игоревич ХДСШ 15.10.1997
4 Ибраева Камила Канатовна СШ 07.06.1998
       Ауыспалы:
5 Нурманова Гузель Максутовна ХДСШ 05.01.1997
6 Толеубаев Адиль Жаналыкович СШ 01.02.1999
ҰЛТТЫҚ СПОРТ ТҮРЛЕРІ
Қазақ күресі Е.Ж. Естек (ЖСШ – 36 сағат)
1 Сейтен Айбат Төленбекұлы ХДСШ 20.05.1992
2 Тұрсынбеков Ерасыл Болатбекулы СШ 21.04.1992
3 Темирханов Данияр Сайранбекович СШ 12.04.1995
4 Шынкеев Олжас Касымкулович СШ 12.04.1990
5 Ғайып Торехан Жанабергенұлы СШ 10.10.1995
6 Әшім Сағындық Қасқырбекұлы СШ 11.05.1997
Қазақ күресі  Ғ.И.Кулекешов (2 ж.о. СЖТ – 26 сағат)
1 Теміржанов Нұржан Серікқалиұлы СШҮ 17.05.1998
2 Айсағалиев Нұрдәулет Нұрболұлы СШҮ 09.06.1998
3 Нұржауов Наурызбай Қайратұлы СШҮ 21.03.1997
4 Шегенов Талгат Болатович СШ 22.02.1990
5 Болат Нұрсұлтан Бауыржанұлы СШҮ 12.01.1996
6 Төле Аманжол Болатұлы СШҮ 15.09.1996
7 Ғайып Темірхан Жаңабергенұлы СШҮ 29.06.1994
8 Сапарғалиева Нұргүл Мұратқызы СШ 22.06.1999
Тоғызқұмалақ М.Е. Шотаев, Н.С.Конарбаев (2 ж.ж.о. СЖТ – 28 сағат)
1 Зкрияев Бигали Жеңісұлы ХДСШ 15.07.1997
2 Базаралиева Гульнара Бахтқызы ХДСШ 18.02.1999
3 Әуелбай Ерсұлтан Ермекұлы СШҮ 28.11.2002
4 Есіркеп Құндыз Жармұханбетқызы СШҮ 25.01.2002
5 Манарбекұлы Арыстан СШҮ 10.12.2002
Барлығы: 57 топ
ЖСШ – 38
СЖ – 19
ЕССШ – 7
ХДСШ – 69
СШ – 167
СШҮ – 65
Back to top button